Now Reading
adidas Ozweego : Gücünü Geçmişten Alır

adidas Ozweego : Gücünü Geçmişten Alır

Yepyeni bir sonbahar serüveni: Ekim Stili

Modanın en dikkat çekici markalarını bir araya getiren SuperStep, ünlü spor markaları arasında bulunan adidas ürünlerini, ayrıcalıklı fırsatlarla sunuyor. Erkek ve kadınlar için tasarladığı şık ve konforlu ayakkabılarla sezonun trendlerini yakalayan adidas, Ozweego modeliyle alanında yepyeni bir çığır açıyor.

90’ların abartılı detayları ile geleceğin fütüristik çizgilerini bir arada taşıyan Ozweego modelleri, günlük ve hafta sonu stilinize uyum sağlayacak rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyor.

adidas, 90’ların klasik ayakkabı modeli Ozweego ile trendleri adeta baştan yazıyor. İkonik ayakkabının klasik özellikleri ile geleceğin fütüristik çizgilerini bir arada kullanarak muhteşem bir tasarıma dönüştüren adidas, yeni tasarımı Ozweego ile yeni sonbahar sezonunda kadın, erkek ve çocuk giyimine dinamik bir soluk getiriyor. Yumuşak file saya, ayağı kusursuzca kavrayarak hareket kolaylığı sağlıyor. Süet materyaller, ayakkabının genel görünümüne elegan bir stil kazandırmanın yanı sıra dayanıklılığı üzerinde de etkili oluyor.

Ürün modelinde burun ve topuk kısmında bulunan yastıklama, sert zeminlerde konforlu bir ayak desteği sağlıyor. Modelin bağcıklı tasarımı, ayakkabının ayağınıza rahatça oturmasını ve hareket esnasında ayağınızdan çıkmamasını sağlıyor. Kadın, erkek ve çocuklar için çarpıcı detaylarla tasarlanan ergonomik Ozweego modeli, birbiriyle uyumlu ve trend renkleri ile mükemmel kombinler yaratmanıza imkan sağlıyor.

View Comments (0)

Bir cevap yazın

© 2019 SuperStep. Tüm hakları saklıdır.

Created by BRUNOS DIGITAL

Scroll To Top