Now Reading
Yaz Trendi:Nomadic State Of Mind

Yaz Trendi:Nomadic State Of Mind

Son dönemlerde büyük bir çıkış yakalayan Nomadic State Of Mind, yaklaşık olarak 2 yıldır hayatımızda. Sadece plajda değil, günlük stilin de önemli bir parçası olan ve bir o kadar da rahat ettiğimiz sandaletler bu yazında vazgeçilmezi.

Amerikalı bir marka olan Nomadic State Of Mind, yaptığı ip sandaletlerle popüler bir marka. 1990’ların sonlarına doğru endüstriyel tasarımcı Chris Anderson tarafından kurulan, el yapımı sandalet markası Nomadic State of Mind ilk yıllarda faaliyetlerini, doğanın ve organik yaşamanın aşığı özgür ruhlu Chris Anderson’un yaz evi olarak da adlandırdığı bir 1969 VW otobüsten yürüterek büyümeye devam ediyor.

%100 geri dönüşümlü ürettiği sandalet ve terlikler yine geri dönüştürülmüş ürünlerden yapılıyor. Özündeki maddede ise polipropilen yer alıyor.

Genel olarak aldığı yorumlardan biri «iplerin ayağı kesip kesmediği» yönünde olsa da endişelenmenize gerek yok, çünkü ayağı kesinlikle acıtmıyor. Aksine gerçekten çok rahatlar.

Zengin renk alternatifi kadın, erkek ve çocuklar için hazırlamış olduğu tasarımlarla Nomadic State Of Mind, daha adından uzun bir süre bahsettirecek gibi gözüküyor.

Nomadic State Of Mind’ın en yeni sandalet ve terlik modelleri artık Superstep.com.tr’de!Tatile çıkmadan mutlaka Superstep’e ve Nomadic State Of Mind’a göz atmayı unutma!
See Also


#NomadicStateOfMind  

#NomadicStateOfMindSandalet  

#NomadicStateOfMindİndirim  

View Comments (0)

Bir cevap yazın

© 2019 SuperStep. Tüm hakları saklıdır.

Created by BRUNOS DIGITAL

Scroll To Top