Şuan Okunuyor
Trend Alert:Renkli, Kaba ve Fütüristik

Trend Alert:Renkli, Kaba ve Fütüristik

Kısa süre önce ilk olarak Balenciaga ardından Louis Vuitton ve Stella Mccartney gibi moda devlerinin öncülüğünde başlayan büyük ve kaba sneaker akımı, biraz asi, biraz retro, biraz da fütürist bir izlenim sunuyor.

Bu kadar şeyi nasıl bir arada tarif ettiğimi soracaksınız.90’lara dönelim. Spice Girls isimli kız pop grubunun giydiği spor ayakkabılar hala gözümün önüne geliyor. Buffalo marka kalın tabanlı sneaker modeller 90’larda da oldukça popülerdi. Üstelik milenyum heyecanı ile tasarlanan ayakkabılar, adeta geleceğe göndermeler yapıyordu.

Günümüzde moda dünyasındaki geri dönüş, 60’lar ile başlayıp günümüze kadar geldi. Yüksek bel Jean pantolonlar, mom’s fit kesimler, Matrix gözlükler derken spor ayakkabılar da bundan nasibini aldı.

Bu kaba sneaker modasının en önemli ortak özelliklerinden biri de birbirinden oldukça uzak fakat yine de uyum içindeki renkleri barındırıyor olmaları. Bu da onlara kesinlikle asi bir hava katıyor.

Moda ve sporu bir arada sunan markalardan Puma ve Adidas, kaba sneaker modasına kendi yorumlarını kattı.

Adidas Falcon modelini gün yüzüne çıkarırken, Puma ise piyasaya yepyeni bir sneaker modeli sundu.Puma Tunder Spectra.

Henüz bu modaya uyum sağlamak için geç kalmış sayılmazsınız.Elbise, etek,jean pantolon veya günlük spor giyim ile kombinleyebileceğiniz sneaker modelleri Superstep’te sizleri bekliyor.

Daha fazla ürün incelemek ve sürpriz fırsatlardan faydalanmak için hemen Superstep.com.tr adresini ziyaret etmeyi sakın unutmayın!

Ayrıca Bakınız
Yepyeni bir sonbahar serüveni: Ekim Stili
#AdidasFalconSneaker  

#PumaThunderSpectra  

Yorumları görüntüle (0)

Yorum Yapın

© 2019 SuperStep. Tüm hakları saklıdır.