Now Reading
Spora Geri Dönmek İçin 5 Neden

Spora Geri Dönmek İçin 5 Neden

1-Mevsim Değişimi


Her mevsim kendi gerekliliklerini de beraberinde getiriyor.Sonbahar mevsimiyle birlikte değişen hava koşullarına uyum sağlamak oldukça güç oluyor. Bağışıklık sistemi oldukça hassas oluyor. Bağışıklık sistemini ayakta tutmak, direnci yükseltmek için yediklerimiz kadar spor da büyük önem taşıyor.

2-Sağlıklı Yaşam

Gün içerisinde sürekli oturduğunuz ve az hareket ettiğiniz bir işiniz var ise mutlaka boş bulduğunuz zamanlarda spor yapmalısınız. Günde 45 dakika yapacağınız yürüyüş bile nefes alıp verme şeklinizi değiştirecek, metabolizmanızı hızlandıracak. Yavaş yavaş fark etseniz bile tüm bu olumlu sonuçlar, yüzünüze hatta özel hayatınıza yansıyacak. Sağlıklı olmak için sporu ve hareketi hayatınızdan eksik etmeyin.

3-Sosyalleşme

Sağlıklı olmanın dışında spor yapmanın insanı sosyalleştirdiği de bir gerçek. Bu illa bir spor salonuna gitmeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Örneğin, bir koşu grubuna üye iseniz orada spor yapmayı seven bir çok insanla bir araya geliyorsunuz. Bu da yepyeni insanlarla tanışmanıza yardımcı oluyor.

4-Şimdi Başla, Yaza Fit Gir

Sistem genellikle Haziran ayında tatile gitmeyle bırakılan spor salonu, Eylül ayında başlayan yeni maraton şeklinde ilerliyor.
Adı üzerinde tatil. Özgürce yiyip içerek biraz abartıyoruz. Aldığımız kiloları da vermek üzere Eylül ayında her şeye yeniden başlıyoruz.
Kilolar ne yazık ki birkaç ayda verilebilecek bir şey değil. Bünyenizin verdiğiniz kiloya alışması biraz vakit alıyor. Sağlıklı yollarla kilo verebilmek için en az 6 aya ihtiyacınız var. O sebeple şimdi başlamak demek, yaza fit girmek demek.

5- Yeni Trend Spor Kıyafetler


Sezonun en büyük trendlerinden biri de günlük giyim parçalarının spor kıyafetlere doğru yönelemesi. Hemen her markada oluşan, spor giyim hem spor yaparken kullanabileceğiniz gibi hem de oldukça trend parçalar içeriyor. Özellikle Puma,Nike ve Adidas’ın spor parçalarını görünce içinizde hemen spora başlama heyecanı oluşacak!

Daha fazla ürün incelemek ve sürpriz fırsatlardan faydalanmak için hemen superstep.com.tr adresini ziyaret etmeyi sakın unutma!View Comments (0)

Bir cevap yazın

© 2019 SuperStep. Tüm hakları saklıdır.

Created by BRUNOS DIGITAL

Scroll To Top