Now Reading
Skechers Kids-Energy Lights

Skechers Kids-Energy Lights

Geçtiğimiz birkaç yıl önce Türkiye pazarına giren Skechers, kısa sürede kendinden bahsettirmeyi başaran markalardan bir tanesi.Özellikle rahat taban özelliği ve ortopedik spor ayakkabılarıyla öne çıkan Skechers, performans ayakkabıları konusunda da bir o kadar iddialı.
Son çıkardığı D-Lite modeli ise, Retro stile gönderme yapan bir sneaker olarak karşımıza çıkmıştı.90’lara yetişenler varsa Britney Spears’ın o yıllarda Skechers’ın marka elçiliğini yapmıştı. Tüm o popüler video kliplerinde istinasız sürekli Skechers giyiyordu.
Skechers’ın yeni koleksiyonu bu kez çocuklar için geliyor. Birbirinden renkli ve eğlenceli çocuk spor ayakkabıları, özel ışıklı tabanlarıyla keyiflerine keyif katıyor.Her Adımda Işık, Her Adımda EğlenceBastığı her adımda ışık yayan ayakkabılar, eğlenceli tasarımlarının beraberinde ortopedikler. Çocukların ayak sağlığı ve omurga yapısında büyük önem taşıyan spor ayakkabıları, şimdi keyifli bir hale bürünüyor.Bilekli, cırtlı veya bağcıklı olması modele göre değişiyor. Erkek çocuk, kız çocuk ve unisex olarak tercih edilebilecek modeller Superstep’te sizi bekliyor!Çocuk spor ayakkabı modellerini incelemek ve sürpriz fırsatlardan faydalanmak için hemen Superstep.com.tr adresini ziyaret etmeyi sakın unutmayın!

#SkechersÇocukAyakkabi  

#ÇocukAyakkabi  
#ÇocukAyakkabiModelleri  

View Comments (0)

Bir cevap yazın

© 2019 SuperStep. Tüm hakları saklıdır.

Created by BRUNOS DIGITAL

Scroll To Top