Now Reading
Nike’tan Yeni Efsane: M2K Tekno

Nike’tan Yeni Efsane: M2K Tekno

Ünlü spor ayakkabı markası Nike kendinden son zamanlarda epey bahsettiriyor. Kalın tabanlı spor ayakkabıların yeniden gün yüzüne çıkmasıyla birlikte Nike, M2K Tekno serisini öne sürdü. Nike’ın yeni gözdesi sneakerın özelliklerini sizin için inceledik.

Nike bu seriyi üretirken Monarch serisinden ilham almış.Nike M2K Tekno, katmanlı destek için gerçek ve sentetik deriyi kumaşla birleştiriyor. TPU topuk klipsi desteği ve dengeyi artırırken, kauçuk dış taban ise uzun süreli tutuş kazandırıyor. Tabana enjekte edilen hafif köpük, esnek yastıklama sağlıyor.

Leke bırakmayan sert kauçuk dış taban ise ilhamını Monarch IV’ten alıyor. Topuktaki çekme ucu sayesinde kolayca giyilip çıkarılabiliyor.

4 rengi bulunan Nike M2K Tekno, son dönemlerden en çok aranan sneaker modellerinden bir tanesi.Top modellerden, starlara kadar bir çok kişi M2K’nın rüzgarına kapıldı bile.

Nike’ın yepyeni ürünlerini incelemek ve sürpriz fırsatlardan faydalanmak için hem Superstep.com.tradresini ziyaret etmeyi sakın unutmayın!#NikeM2KTekno  

#Nike  

View Comments (0)

Bir cevap yazın

© 2019 SuperStep. Tüm hakları saklıdır.

Created by BRUNOS DIGITAL

Scroll To Top