Now Reading
Nike Spor Ayakkabı Modelleri

Nike Spor Ayakkabı Modelleri

Son yıllarda spor ayakkabı modasının dünyayı etkisi altına alması ile birlikte; çeşitli tarzlarda giyim alışkanlıkları bulunan insanlarda bile Nike spor ayakkabılarının tercih edildiğini gözlemlemek mümkün hale gelmektedir. Rahatlığı ve kalitesi ile ön plana çıkan Nike Spor Ayakkabı modelleri şık tasarımları ile de Superstep aracılığıyla sizlerle buluşmayı bekliyor.

Dünyaca ünlü Lacoste, Nike, Adidas, Converse, Columbia, Timberland, Superga gibi ayakkabı ve çanta markalarını müşterileri ile buluşturan Superstep; Türkiye çapında geniş hizmet ağı bulunan bir perakende satış firmasıdır. 30’dan fazla mağazası ve geniş hizmet ağı ile dünyaca ünlü markaların satışını yapan Superstep, Nike spor ayakkabılarının Türkiye’deki satışında önemli bir pazar payına sahiptir. Rahatlık ve şıklığı müşterilerine Nike spor ayakkabıları ile sunan Superstep, Nike erkek spor ayakkabıları ve Nike bayan spor ayakkabıları alanında farklı model seçenekleri ile müşteri memnuniyetini yüksek standartlarda tutmaktadır.

Nike Air Max

Spor ayakkabı severler tarafından en çok tercih edilen model olan Nike Air Max, Superstep farkı ile sizlerle buluşuyor. Nike Air Max, farklı kullanımlar için tasarlanan şık görünüşü ile her zaman kullanabileceğiniz eşsiz bir spor ayakkabı özelliği ile ön plana çıkıyor. Tasarım ve şıklığının yanında ayak sağlığını koruyan yastıklı yapısı ile de sıradan bir spor ayakkabı olmadığını gösteren Nike Air Max, kadın erkek hemen herkes tarafından tercih edilen bir ürün olma özelliği taşımaktadır. Taban kısmının eşsizliği ve yüksek miktarda hava alabilen yapısı ile ayaklarınızın terlemesine engel olan Nike Air Max, koku yapmama özelliği ile de farkını yansıtıyor. Nike Air Max 90 ve Nike Air Max Thea modelleri ile farklı avantajları olan Nike Air Max’e Superstep ile sahip olabilirsiniz.
Nike Huarache

İlk defa 1991 yılında tasarlanan ve piyasaya sürülen Nike Huarache, her geçen yıl tasarım ve performans açısından geliştirilerek; kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Nike sneakerlar arasında en çok tercih edilen modellerden bir tanesi olan Nike Huarache, Superstep kalitesi ve güvencesi ile sizlerle buluşuyor. Deri detayları ve fileli yapısı ile ayak yapısına uygun olan Nike Huarache gün boyunca rahat bir deneyim sunuyor.
Nike Cortez


1970’li yıllarda Nike markasının atletizm ayakkabısı olarak tasarlanan ilk modeli olan Nike Cortez, şık görünüşü ve düz tabanı ile farklı kullanımlar için geniş seçenekler sunuyor. Hemen her renkte üretilen Nike Cortez günlük giyimin vazgeçilmez parçalarından biri haline gelmiştir.Nike Zoom 2k

Hem kadınlar hem de erkekler için farklı seçeneklerde üretilen Nike Zoom 2k, yüksek tabanı ve yastıklama özelliği ile ayak sağlığını korurken, renk seçenekleri ile de şıklığınıza katkı yapıyor. Tasarımı gereği retro ve fütüristik özelliklerini bir arada barındıran Nike Zoom 2k, spor ayakkabı severlerin vazgeçilmezi haline gelmeye başladı bile!
Dünyaca ünlü ayakkabı ve çanta markalarını sizlerle buluşturan Superstep; en çarpıcı Nike ayakkabı modellerini de online alışveriş sitesinde sizlere ulaştırıyor.
Yüzlerce ürün çeşitliliği sayesinde dilediğiniz renkte ve tarzda, Nike ayakkabı modellerine sahip olmak için siz de superstep.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

View Comments (0)

Bir cevap yazın

© 2019 SuperStep. Tüm hakları saklıdır.

Created by BRUNOS DIGITAL

Scroll To Top