Now Reading
Efsanevi Bir İş Birliği:Vans X Marvel Koleksiyonu

Efsanevi Bir İş Birliği:Vans X Marvel Koleksiyonu

Marvel, Amerika kökenli dünyanın en büyük çizgi roman yayımcısı şirketlerinden biri. Yayınlamış olduğu romanlar arasında Örümcek Adam, Hulk, Demir Adam, Fantastik Dörtlü, Thor, Daredevil,Kaptan Amerika gibi çok popüler isimler yer alıyor.

Bu çizgi romanlar, aynı zamanda 1940’lı yıllardan günümüze gelen büyük bir tarihi miras niteliğinde.Sadece çizgi romanla sınırlı kalmayan Marvel, bir çok sinema filmine de imza attı.Son dönemde çıkardığı en popüler isim ise şüphesiz anti kahraman Deadpool oldu.

Efsane, Müthiş İş Birliği İle Dönüyor!

Marvel şirketi tarafından kurgusal olarak oluşturulan ve tüm çizgi kahramanları içeren Marvel Evreni, şimdi Vans’le güçlerini birleştiriyor!

Vans’in en sevilen sneaker koleksiyonunda, Hi-8,oldskool ve authentic modellerinin yanı sıra tekstil ürünlerinde de artık sevdiğimiz süper kahraman desenlerini görmek mümkün.

Koleksiyon tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de bu hafta satışa sunuldu.Vans ve Marvel koleksiyonunu daha yakından incelemek için hemen Superstep.com.tr adresini ziyaret etmeyi sakın unutmayın!

#VansMarvelKoleksiyonu  

#VansMarvelÇocukKoleksiyonu  

View Comments (0)

Bir cevap yazın

© 2019 SuperStep. Tüm hakları saklıdır.

Created by BRUNOS DIGITAL

Scroll To Top