Now Reading
Eastpak İle Tarzını Yansıt

Eastpak İle Tarzını Yansıt

1976 yılında, Mark Goldman’ın sırt çantası tasarlamak için babasını ikna etmesiyle maratona başlayan Eastpak, birçok ünlü tasarımcı ile iş birliği yapmasıyla da popüler. Bugün dünyada birçok markanın referans aldığı, yenilikçi, eğlenceli bir marka olarak hepimizin yakından tanıyoruz.

Eastpak, dayanıklılığı ve işlevselliği ön plana çıkaran, canlı renkleri ile stilinize dinamizm katacak çantaların yaratıcısı!
Dayanıklılık ve işlevsellik söz konusu olduğunda sırt çantası konusunda oldukça eski ve köklü olan Eastpak, günlük stilin vazgeçilmezlerinden biri.

Özellikle 3-4 yıl kadar önce eğitim amacının dışında çok fazla kullanılmıyordu. Değişen trendlerle birlikte sırt çantalarının ne denli hayat kurtardığı detayında tekrar değinildi. Öyle ki elinizin boşta kalması, daha fazla eşyayı yanınızda taşıyabilmenizin dışında sağlık açısından da vücut dengesini koruma bakımından sırt çantası kullanmak önemli.

Sadece kısa seyahatlere giderken değil, hafta sonu, hafta içi fark etmeksizin kullanabileceğiniz sırt çantaları şimdi her tarza ve stile uygun.

Klasik renklerin dışında mermer doku desenleri, geometrik desenler, etnik desenler, kamuflaj desenlerinden bir tanesini seçebilir. Stilinizi bu çantalarla tamamlayabilirsiniz!

Yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bu çantalar şimdi Superstep’te sizleri bekliyor!

Daha fazla Eastpak sırt çantası modellerini incelemek ve sürpriz ürünlerden faydalanmak için hemen Superstep.com.tr adresini ziyaret etmeyi sakın unutmayın!View Comments (0)

Bir cevap yazın

© 2019 SuperStep. Tüm hakları saklıdır.

Created by BRUNOS DIGITAL

Scroll To Top