Şuan Okunuyor
Birkenstock Giymek İçin 3 Sebep

Birkenstock Giymek İçin 3 Sebep

Birkenstock, geçmişi 1774’e kadar dayanan Almanya kökenli sandalet ve terlik markası. Aynı zamanda dünyanın en sevilen markalarından biri. Peki onu bu kadar popüler yapan unsurlar neler?

1-Alt Tabanı

Birkenstock sandalet ve terlik modelleri, zeminle direkt hareket etmemesi, yol koşullarına da uyum sağması için özel tırtıklarla ve çizgilerle şekillendirilmiştir. Model değiştikçe taban da değişir. Bu durumda kullanacağınız yere göre bir taban seçmenizde fayda var.

2-İç Yüzeyi

Özellikle ayak problemleri olanlar tarafından da sıklıkla tercih edilen Birkenstock, ortopedik yüzeyi sayesinde duruş bozuklukları ve ayak şekil bozukluğunun önüne geçmeye yardımcı oluyor. Ayakkabı içerisinde yapışan ayak parmaklarını birbirinden ayırarak, ayağın olan şeklini bulmasını sağlıyor. Birkenstock’un en çok tercih edilen sebeplerinden biri şüphesiz bu özellikleri.

3-Model

Sandalet ve terlik modelleri ne kadar kısıtlı modele sahip olursa olsun, Birkenstock bunun aşılabileceğini kanıtlayarak kendine has bir tarz ortaya çıkardı. Minimal ve doğal stillerdeki terlikleri kadın, erkek ve çocuklar için tercih edilebilir.
Son dönemde en çok ses getiren modeli ise Arizona ve Gizeh modeli. Ramses ise Gizeh modelinin biraz daha kalını olup erkek modeli olarak satışa sunuluyor.

Yazın olmazsa olmaz parçası Birkenstock’u daha yakından incelemek ve sürpriz fırsatlardan faydalanmak için Superstep.com.tr adresini ziyaret edin!

Ayrıca Bakınız
Yepyeni bir sonbahar serüveni: Ekim Stili

Yorumları görüntüle (0)

Yorum Yapın

© 2019 SuperStep. Tüm hakları saklıdır.