Now Reading
Ayaklar Şenleniyor: Diadora Geliyor!

Ayaklar Şenleniyor: Diadora Geliyor!

Eskiler bilirler, bir dönem rüzgar gibi esen bir markaydı Diadora. Diadora’nın bugün tekrar bu kadar popüler olmasının sebebini ve markayı yakın mercek altına aldık.

1948 yılında Venedik’te kurulan Diadora markası İtalya’nın en köklü spor markası. İlk kez dağ tırmanıcısı ayakkabısı olarak piyasaya çıkan Diadora; sonrasında kayak botları , tenis ayakkabısı ve özellikle futbol gibi çeşitli alanlarda büyük başarı yakaladı.

Teniste Björn Borg , futbolda Roberto Baggio ve Guiseppe Totti gibi isimlerle spor ayakkabı pazarında dünyaca ünlü bir marka oldu. Diadora yenilemek için başladığı yoldan asla sapmadı ve yıllar boyunca birçok marka için referans oldu. Bu yolda Diadora için stil ve spor performansı büyümek için anahtar kelimeleri oldu.

Öyle ki tenis ayakkabıcılığına renkleri getiren ilk marka olduğunu da söyleyebiliriz. Özellikle kırmızı, mavi, yeşil renklerdeki ayakkabılar kortlarda oldukça dikkat çekiyordu ve kısa sürede yepyeni bir akım başlamış oldu.
Zamanla futbol, atletizm, bisiklet ve daha bir çok alanda kendinden bahsettirmeye başlayan Diadora, son dönemlerde günlük spor ayakkabı modelleriyle de oldukça popüler.

Halen çizgisini korumaya devam ederken, ayakkabıcılıkta hep bir adım öne gitmeyi hedefleyen marka life-style tarzı ile de yepyeni bir stil ortaya sundu.

Günlük yaşamda spor ruhundan vazgeçmeyenler için Diadora şimdi superstep.com.tr adresinde!
#Diadoraayakkabı  

#Diadorabayanayakkabı  

View Comments (0)

Bir cevap yazın

© 2019 SuperStep. Tüm hakları saklıdır.

Created by BRUNOS DIGITAL

Scroll To Top