Now Reading
2015’in en iyi fitness aplikasyonları

2015’in en iyi fitness aplikasyonları

1.Run Keeper:
Run keeper,gün içerisinde attığınız adım, rota mesafesi, hızınız ve çevirdiğiniz pedal sonucu yaktığınız net kaloriyi hesaplıyor.
Bu program dışında kullanılabilecek veya dahil edebileceğiniz Myfitness pal,Withings ya da Firbit gibi ekstra programlar da bulunmakta.Bu programlar da sizin kilo dengeniz,uyku düzeniniz ve beslenme konusunda sizin için iyi yol gösterici olacaklardır.

2.Couch to 5k:
Yeni başlayanlar için özel olarak düşünülmüş program sizi 5 kilometre koşuda yönlendirmek amaçlı yapılmış.20-30 dakikalık bir yönlendirme yapıyor. Haftada 3 kere yaptığınız program toplamda 9 hafta sürüyor.GPS bağlantısı sayesinde rota göstergesiyle birlikte yol aldığınız mesafeye de buradan ulaşabilirsiniz.İçerisindeki playlist ile en sevdiğiniz şarkıları buraya yükleyebilir,koşunuzu sevdiğiniz şarkılar eşiliğinde yapabilirsiniz.

3.Runtastic:GPS bağlantılı program size bir harita veriyor ve buna göre yaptığınız spor doğrultusunda – bu koşu, jogging veya bisiklete binmek olabilir-yaktığınız kaloriyi gösteriyor. İçinde hedefleriniz, notlarınızla ilgili veya ilerleme durumunuzu not alabileceğiniz bir yeri de bulunuyor.

4.Calorie Counter – MyFitnessPal: Eğer bir android kullanıcısıysanız en iyi programı buldunuz. İçerisindeki 4 milyon kadar yemek çeşidinin kalori bazında bilgilendirmesi yer alıyor. Yemek yedikten sonra bu bölümü incelerseniz, yediklerinizin kaç kalori olarak size geri döneceğiniz hesaplayabilirsiniz.

5.Gym Goal: İşte Iphone için en iyi aplikasyonlardan biri daha.İçinde ölçüm yapmaktan tutun, geniş bir veri tabanı olan tek konsept.

6. Body Fitness: Ücretsiz bir aplikasyon olup içerisinde 320 farklı hareket ve yapılan her hareketin hangi bölgeyi çalıştırdığına dair görsellere sahip program.

7. All In Fitness:İçerisinde kadın ve erkek olarak ayırdıkları her güne özel farklı egzersizlerin görsellerinin ve müziklerinin olduğu aplikasyon.İçinde 700 farklı egzersiz bulunuyor.
8.RunKeeper:Bu aplikasyon endomondo ile oldukça benzerlik gösteriyor fakat daha iyi olduğunu söyleyebiliriz.70’ten fazla sağlıklı beslenme fitness üzerine bulabileceğiniz bir program.Resimler de benzer aplikasyonlara göre daha anlaşılır.

9. JEFIT Workout Exercise Trainer:İçerisinde 1300’den fazla görsel ve animasyonun bulunduğu, hangi hareketi nasıl yapmanız gerektiğini gösteren app store ve Google playdeki beğeni oranı en yüksek olan program.Ayrıca kullanımı da ücretsiz.

10. 30 Day Fitness Challenges (iOS, Android): Oldukça geniş program içeriği olan programda kollar, gövde, bacaklar için ayrı ayrı 20 egzersiz gösteriyor.Programda bulunan hatırlatıcı sayesinde biri sürekli spora çağırıyor gibi hissedeceksiniz.

View Comments (0)

Bir cevap yazın

© 2019 SuperStep. Tüm hakları saklıdır.

Created by BRUNOS DIGITAL

Scroll To Top